پنج شنبه , ۲۹ مهر ۱۴۰۰
خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / وبلاگ / جشنواره ها و نمایشگاهها / همایش دانشمندان قدکوتاه در هلر برگزار شد

همایش دانشمندان قدکوتاه در هلر برگزار شد

همایش دانشمندان قدکوتاه به منظور ایجاد خلاقیت برای پیش دبستانی ها و مربیان با هدف سوق دادن کودکان به سمت دانشمندشدن، در روستای هلر از توابع شهر درگهان با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم و انجمن قرآن و عترت قشم برگزار شد.

رییس انجمن قرآن و عترت قشم  در حاشیه برگزاری این همایش گفت: کودکان امروز، همگی مستعد دانشمند شدن هستند و باید با ایجاد ساز و کارهای شمناسب، از استعدادهای درونی این افراد به بهترین نحو استفاده شود تا در آینده نیز نسلی پویا، دانش محور و فعال داشته باشیم.

پروین خدادادی با بیان اینکه در این همایش ۲۵۰ کودک از مهدهای کودک و مربیان آنها حضور داشتند، افزود: برنامه آموزشی تربیتی نیز در همین راستا توسط استاد حجت الاسلام والمسلمین مهدیزاده اجرا شد.

رییس انجمن قرآن و عترت قشم همچنین از برگزاری کارگاه عملی یک فنجان خلاقیت در مجتمع قرآنی امام شافعی روستای رمکان خبر داد و افزود: این اقدام در راستای زیر پوشش قرار دادن جمعیت بخش مرکزی و روستایی قشم و خدمت رسانی و استفاده از ظرفیت ها و استعدادی برادران اهل سنت برگزار شده است.

شایان ذکر است استاد حجت الاسلام والمسلمین مهدیزاده دارای عنوان میکروفون طلا از نخستین جشنواره صحنه کشور، مقام نخست همایش نوآوری و خلاقیت در آموزش کشور و یکی از استادان مبرز در این زمینه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *